Pitypang óvoda

Acsa

A Duna-Dráva Cement Kft. (2600 Vác, Kőhídpart dűlő 2.) 2016 nyarán egy raklapnyi kompozit portlandcement EN-197-1CEm II/B-M (V-LL) 32,5 R, Vác típusú cementet biztosított támogatás formájában az Acsai Pitypang Óvodának.

A Duna-Dráva Cement Kft segítségével megvalósulhatott az óvodában térköves járdák kialakítása, melyek egyrészt esztétikusak, másrészt a gyermekek biztonságos közlekedését szolgálják.

Ez úton is szeretnénk megköszönni a Duna-Dráva Cement Kft támogatását a gyermekek, a Szülői Közösség és az óvoda dolgozói nevében is!

ovoda jarda-20161021

Önkormányzati határozat alapján 4 hét.

A pontos dátum az óvoda tetőszerkezeti kivitelezési munkáinak függvénye.

Tervezett ideje: 2012. július 09-től augusztus 05-ig.

Május 25-én az óvoda udvarán gyermeknapi vigasság lesz!

Szeretettel várunk minden óvodás korú, vagy annál fiatalabb gyermeket a rendezvényre!

Tervezett program:

• Gumivár
  • Bábjáték
  • Mentős bemutató
  • Kézműves foglalkozás

A program 13 óráig tart.

Acsa - Óvoda - kirándulás- A Katica csoport május 17-én a veresegyházi medvefarmra és a Kipp-Kopp játszóházba kirándul!

- A Méhecskék június első hetében közös bográcsozást szerveznek a határban.

Mottó

„ Az elfogadás olyan, mint a termékeny talaj, mely lehetővé teszi, hogy a kis mag olyan gyönyörű virággá fejlődjön, amilyenné belső lehetőségei csak engedik"

/Gordon/

Névnap

Ma 2024. március 19., kedd, József és Bánk napja van. Holnap Klaudia napja lesz.

Látogatók

Ma1