Pitypang óvoda

Acsa

Keress a Facebook-on

A Duna-Dráva Cement Kft. (2600 Vác, Kőhídpart dűlő 2.) 2016 nyarán egy raklapnyi kompozit portlandcement EN-197-1CEm II/B-M (V-LL) 32,5 R, Vác típusú cementet biztosított támogatás formájában az Acsai Pitypang Óvodának.

A Duna-Dráva Cement Kft segítségével megvalósulhatott az óvodában térköves járdák kialakítása, melyek egyrészt esztétikusak, másrészt a gyermekek biztonságos közlekedését szolgálják.

Ez úton is szeretnénk megköszönni a Duna-Dráva Cement Kft támogatását a gyermekek, a Szülői Közösség és az óvoda dolgozói nevében is!

ovoda jarda-20161021

Mottó

„ Az elfogadás olyan, mint a termékeny talaj, mely lehetővé teszi, hogy a kis mag olyan gyönyörű virággá fejlődjön, amilyenné belső lehetőségei csak engedik"

/Gordon/

Névnap

Ma 2017. december 16., szombat, Etelka és Aletta napja van. Holnap Lázár és Olimpia napja lesz.

Látogatók

Ma0